Tente Pergola Sistemleri

Her mekânda uygulanabilecek  Tente Pergola Sistemleri dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır.

Açılır Tente Pergola Sistemleri

Her mekânda uygulanabilecek  Tente Pergola Sistemleri dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır.
Pergola tenteler, dışarıda dış alanda vakit geçirirken güneşe maruz kalma ve aşırı ısı gibi sorunlar için harika çözümler sunar. Mevcut iki farklı pergola tasarımı ile her ev ve teras için bir çözüm vardır. 56 renk donanım ve kol ile birçok farklı kumaş deseni ve rengi, doğru kombinasyonu mevcut bir veranda veya bahçe ile eşleştirmeyi basit bir şekilde yapılandırabilirsiniz. LED ışık ve diğer aksesuarları ekleme fırsatı sunan açılır kapanır bioklimatik pergola, güçlü kumaşlar ve dikkatlice hesaplanmış profillerle, aşırı rüzgar ve yağmur sağanaklarından düz olmayan yüzeylere ve düzenli olarak gölgenin geri çekilmesinin gerekli olabileceği alanlara kadar kesin çözümler için yapılandırılabilir.

Tente Pergola Sistemleri özellikle hizmet sektörüne hitap eden kafe, restaurant, teras, bahçe gibi açık alanların kapalı alana dönüştürülebilmesi için tasarlanmış bir otomatik bir tente sistemidir. Estetik ve şık tasarımı bulunduğu alanları hem dört mevsim kullanılabilir hale dönüştürmekte, hem de değer katarak bulunduğu alanların en ideal fayda düzeyinde kullanılmasını sağlamaktadır.Bağımlı veya bağımsız alanlara kurulabilme özelliği ile her türlü yapının estetik ve işlevsel şekilde kapatılmasına imkan sağlar. Çok çeşitli modelleriyle, geniş renk yelpazesiyle dış bulunduğu alanları en etkili şekilde kullanılır hale getirir.